Zgłoś wypadek

Oferta odzyskiwania i dochodzenia odszkodowań


Indywidualne podejście

Oferta odzyskiwania i dochodzenia odszkodowańJesteśmy specjalistami w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych instytucji zobligowanych do naprawienia szkody.

Dzięki nam skutecznie i bez żadnych problemów uzyskają Państwo stosowną – należną kwotę świadczenia. Kluczowym dla uzyskania takiego efektu jest spełnienie zespołu czynników, które spełnione łącznie gwarantują jego uzyskanie. Czynnikami tymi są:

  • profesjonalizm w kontakcie z Poszkodowanym/Pokrzywdzonym – Doradca klienta jest zawsze wieloletni – doświadczony współpracownik, który w czasie osobistej, umówionej wcześniej wizyty wskaże i pomoże uzyskać wszystkie dokumenty potwierdzające wielkość szkody,
  • indywidualny Kontakt z każdym Poszkodowanym – co powoduje dodatkową pewność zgromadzenia pełnej dokumentacji dowodowej,
  • podział terytorialny dotyczący obsługi prawnej – współpracujemy z Kancelariami Prawnymi na terenie zamieszkania Poszkodowanego bądź właściwości sądowej zobowiązanego. Dlatego jeżeli jest to konieczne na drogę postępowania sądowego wystąpimy z każdym nawet małej wartości roszczeniem.

Z naszego doświadczenia wynika, że osoba poszkodowana powinna unikać dochodzenia świadczenia na własną rękę. Brak szczegółowej wiedzy wraz z faktem konieczności złożenia oświadczeń na piśmie powoduje w razie wystąpienia błędnego lub niedokładnego działania bardzo duże trudności z wycofaniem się z zajętego stanowiska lub jego sprostowania.

Tylko dzięki pomocy fachowego pełnomocnika można liczyć na uzyskanie pełnego odszkodowania, adekwatnego do rozmiarów doznanej szkody. Należy tutaj szczególnie podkreślić, że im szybciej Poszkodowany/Pokrzywdzony skontaktuje się z nami tym szybciej uzyska instrukcje o sposobie poprawnego gromadzenia dokumentów w sprawie. Jest to warunek konieczny i bezwzględny dla uzyskania należnej mu stosownej kwoty świadczenie bez ryzyka nie uzyskania świadczenia za jej część.


Wyślij zgłoszenie - formularz online


→ Skontaktuj się z nami

Opinie

Firma jest godna polecenia bardzo konkretna sprawa była ciężka do wygrania ale firma sprawdziła się rewelacyjnie uzyskałam zadowalająca sumę odszkodowania miła atmosfera współpracy jest stały kontakt z firmą która udziela pełnej informacji w bieżącej sprawie jeżeli ktoś ma jakąkolwiek sprawę gorąco polecam bo firma naprawdę przykłada się do każdego podjętego zlecenia

Marzenna W. (Sochaczew)
Dodaj opinię