Zgłoś wypadek

Oferta odzyskiwania i dochodzenia odszkodowań


Brak opłat wstępnych

Oferta odzyskiwania i dochodzenia odszkodowańNie pobieramy od naszych Klientów żadnych opłat wstępnych czy zaliczek, a rozliczenie następuje na zasadzie prowizji od uzyskanej kwoty. Całe ryzyko niepowodzenia sprawy bierzemy na siebie. Do momentu wypłaty odszkodowania pracujemy za darmo, a wynagrodzenie naliczane jest procentowo od sumy, jaką uzyskamy od zobowiązanego do naprawienia szkody.

Tak skonstruowana umowa w sposób należyty motywuje nas do działania, by w sposób należyty, ale bez niepotrzebnego pośpiechu uzyskać dla klienta jak najwyższą kwotę świadczenia.

W wielu przypadkach osoby poszkodowane nie zdają sobie sprawy z możliwości dochodzenia zadośćuczynienia lub odszkodowania od firm ubezpieczeniowych jak i z wysokości realnych roszczeń z tego tytułu. Zmienność zapisów prawa powoduje, iż to co wcześniej nie było możliwe do osiągnięcia teraz jest możliwe. Dlatego tak ważnym jest związanie się z pełnomocnikiem, który jak nasza firma nastawiony jest na długotrwałą współpracę i opiekę nad klientem.


Wyślij zgłoszenie - formularz online


→ Skontaktuj się z nami

Opinie

31.03.2019 r Dzień dobry, chciałam podziękować za pomoc. Efektem pisma zredagowanego przez Pana, było powołanie komisji lekarskiej, w wyniku której odszkodowanie z pierwotnej kwoty 270 zł wzrosło do wysokości 810 zł. Raz jeszcze serdecznie dziękuję w imieniu własnym i męża. Pozdrawiam,

Marta P. (Chełm)
Dodaj opinię